Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Emerytura bez podatku? Nic z tego, projekt odrzucony przez Sejm

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 marca 2018 r. o 10:32 Powrót do artykułu
Spokojnie jak tylko ZSL znow dorwie się do władzy to znów da... popalić emerytom. Po pierwsze okradnie każdego z 7 lat emerytury. Tak ładnie p"osioł" to liczy, to policzmy i my 1338×84(siedem lat)=112.392 zł?! O tyle rząd PO-ZSL chciało ograbić panią Janinę. To podzielmy to przez 3144 zł co tak chojnie PSL i wyszło, że Prawo i Sprawiedliwość DOTRZYMUJĄC SŁOWA WYBORCZEGO o przywróceniu wieku emerytalnego każdej Janinie zwróciło 35 lat tego co dziś hipokryci chcą rozdawać. A wystarczyło nie kraść, to może jakiś Daun uwierzył, by ZSLowi. PiS co obiecał to spełnił lub jest w trakcie spełniania (kwota wolna od podatku). Najbardziej śmieszą mnie te wpisy, że teraz lemingi nie zagłosują na PiS. Po pierwsze trzeba było głosować, a po drugie jaka alternatywa? Powrót PO-ZSL i dalsze okradanie Polakow? Emeryci wiedzą kto ich orżnął? Faktycznie warto ulżyć naszym ojcom i matkom, ale z głową. Każdy wyborca PiS wie, że rząd nie da skrzywdzić emerytów (poza ubekami) i pracują nad podobnym projektem do ZSLu. Ale teraz waźne jest to, by w 100 procentach wypełnili obietnice wyborcze. Emeryci i pracownicy zwlaszcza ubodzy zdecydowanie zyskaliby, gdyby wprowadzono pełną 8000zł wolnych od podatku. I nad tym rząd powinien pracować. A ZSL może w marzeniach wspierać LOT... Może propozycja zakupu 100 Dream Linerów? Tak ta pomoc wygląda. Najpierw okradli emerytów w bezszczelny sposób, a teraz chcą rozdawać to czego nie mają? A moźe założą fundację i tak po 100zł dla potrzebujących z partyjnej kiesy? Ach, zapomniałem. ZSL ma długi. Ciekawe dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak znam lemingów, ktorzy pobierają 500+. No, ale nie nazwalbym ich PATOLAMI, raczej HIPOKRYTAMI. Mi to nie przeszkadza, bo i tak koszt utrzymania dziecka jest wyższy i nie chodzi o same finanse. Grunt, że problem niżu demograficznego i ubóstwa wśród polskich rodzin to przeszłość. A dodatkowo pobudzono lokalne rynki, o których mawiano "ch..., dupa i kamieni kupa". Dwa lata, a już są pierwsze efekty?! Co ciekawsze minister finansów Rostowski twierdził przed wyborami, że na ten program "...nie ma i nie będzie pieniędzy."?! Ciekawe co ów minister rzadu PO-ZSL powiedziałby na pomysł swego kolegi? I cóż, by ten kolega hipoteczycznie odpowiedział... My chcielismy dobrze? Nie! Wali mnie to. Bo inaczej zaglosowaliby ZSLowcy przeciwko podniesieniu wieku emerytalnego, a pamietamy jak było. ZSL ograbił emerytów z 7 lat, nie zapewniajac im pracy, by mogli przetrwać ten okres. Chciano wymordować nasze matki i ojców! A na pewno przenieść koszt utrzymania bezrobotnych sześćdziesięciolatkow na barki młodych rodzin. To było planowe, by zmusić więcej Polakow do emigracji i by kasę słali z Anglii do ograbionych emerytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYM W SEJMIE DAĆ ZAROBIĆ 2100 BRUTTO,I ANI GROSZA WIĘCEJ.ZA CO ONI MAJĄ TAKĄ DIETĘ POSELSKĄ ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosowałem na pis i jarosława i żądam zwolnienia z podatków. Też mi się należy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to cholery pisowskie, oby ich szlag trafił raz na zawsze, młodym zdrowym jak byk leniom dają za darmo 500+ a ludziom pracy jałmużnę,Boże zlituj się i ich zabierz z tej ziemi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podnieśli minimalne emerytury po 20 latach pracy na 1 tys. moim kosztem bo ja przez tych cholerów pisowskich po 40 latach pracy m am 1400 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ja nigdy nie potrafiłem zrozumieć czemu emerytury są opodatkowane.
i to jeszcze odprowadza się składkę rentową gdzie emeryt już nie przejdzie na rentę bo jest emerytem, ***y złodziejski rząd, oto skąd mają na 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego zakłamane PO/ZSL nie podniisło nie wiadomo czego gdy 'nie-rzadzili', bo woleli rozkradac i ŻREĆ OŚMIORNICZKI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS=PRL=PZPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL + PZPR = PRL . Proletariusze się odezwali, gdy nie rządzą to chcą dawać. Z Komitetu za PRL nikt nie wychodził niezałatwiony pozytywnie i bez uśmiechu, więc każdemu obiecywano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Seniorzy zapłacili już swoje podatki, pracując ciężko przez 40, 50 lat w różnego rodzaju systemach – tłumaczy szef stronnictwa Władysław Kosiniak-Kamysz." co za hipokryzja !!!! , oni mieli okazje to zmienić siedząc u żłoba z SLD,PO- takie deklaracje ,to kiełbasa wyborcza ZSL. Ale chyba suweren nie da się złapać na te plewy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale cwaniaki byli przy władzy mogli dać - a teraz to kiełbasa wyborcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Na nagrody i suuuuuper pensje dla wybranych np. Sadurska są pieniądze, ale żeby polepszyć życie emerutow to już nie. PiS to oszuści i malwersanci dla nich emeryci są potrzebni tylko gdy są wybory!!!!! PiS mnie osobiście oszukalr ale to osyatni raz. Nie liczcie pisowcy na mój glos!
 A POprzednicy cię okradli- będziesz na nich głosował??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goll napisał:
undefined napisał:
ja nigdy nie potrafiłem zrozumieć czemu emerytury są opodatkowane.
i to jeszcze odprowadza się składkę rentową gdzie emeryt już nie przejdzie na rentę bo jest emerytem, ***y złodziejski rząd, oto skąd mają na 500+
 No tym "mundrym wpisem" strzeliłeś sobie porządnego golla. Dla przypomnienia emerytom potrąca się składkę na ubezpieczenie zdrowotne, oraz podatek. Mam to na piśmie- jeśli nie wiesz to nie okłamuj ludzi- słuchaj co mówią starsi. Za takie i podobne POmówienia POwinno się słono płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
podnieśli minimalne emerytury po 20 latach pracy na 1 tys. moim kosztem bo ja przez tych cholerów pisowskich po 40 latach pracy m am 1400 zł
 Lepiej by było dla ciebie gdybyś napisał gdzie pracujesz. Pracodawca napewno by ci podnióśł, bo już zakrawa na skandal międzynarodowy. Chyba za długo w jednym miejscu. Czy PiS rządzi już 40 lat??. Jeśli tak to rzeczywiście są "cholerów pisowskich". Wcześniej na pewno miałeś mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tym "mundrym wpisem" strzeliłeś sobie porządnego golla. Dla przypomnienia emerytom potrąca się składkę na ubezpieczenie zdrowotne, oraz podatek" EMERYT ZATRUDNIONY NA UMOWĘ O PRACĘ MA POTRĄCANĄ SKŁADKĘ RENTOWĄ. EMERYT NIGDY NIE BĘDZIE POBIERAŁ RENTY! TO JEST KRADZIEŻ W MAJESTACIE PRAWA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nikt tak emerytów nie dymał jak PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujemy na pis bo oni jak nikt nie da nam tyle co pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Głosujemy na pis bo oni jak nikt nie da nam tyle co pis
 ile naklepałeś bachorów i biuerzesz 500+, że ich tak chwalisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo to największy złodziej na czele platformiarze i arbuzy/psl/.Po 42 latach pracy dostasje 900 zł/m-c .Musze czekać 3 lata aby przyznali mi emeryture ile dostanie nie wiem.Mam zgromadzonych środków ponad 0,5 mln zł składek i co .Na mnie nikt nie musi pracować dajcie mi to co uzbierałem ja od państwa nie chcę nic tylko niech zlodzieje mi dadzą co moje ale już zabrali oFF  co tuskowina obiecał wczasy pod palmami,Jednym słowem zlodzieje czy rzadza pis czy poprzednicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...